• fa-IR
دسته بندی مقالات
ویدئو های آموزشی

نشست شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری

شرح نشست شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری

نشست شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان استان با نماینده محترم مردم تبریز، آذرشهر ، اسکو در مجلس شورای اسلامی، در روز سه شنبه 28 شهریور 1396 در سالن کنفرانس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی شهر تبریز برگزار شد.

توضیحات

در این نشست دکتر عبدالرضا میر محسنی کارآفرین برتر سال و معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری استان گزارشی از وضعیت فعلی شرکت های دانش بنیان استان و فعالیت های پارک ارائه نمودند.
ایشان تعداد شرکت های دانش بنیان استان را  90 شرکت اعلام نمود و همچنین بر لزوم افزایش تعداد شرکت ها تاکید نمودند.
ایشان حمایت های ویژه از شرکت های دانش بنیان استان برای فروش محصولات و همچنین تسهیل فرایند های اعطای تسهیلات را در توسعه فعالیت های این شرکت ها ضروری اعلام نمودند.

آقای مهندس شهاب الدین بیمقدار نماینده محترم مردم تبریز آذرشهر اسکو در مجلس شورای اسلامی، در این نشست در زمینه فرصت های ایجاد شده در قوانین برای شرکت های استارتاپی پژوهشی تحفقیقاتی دانش بنیان اشاره و راهکار های استفاده از این قوانین را تشریح کردند.
ایشان بر لزوم انسجام بیشتر بین شرکت های دانش بنیان و ارائه طرح‌ها کلان به صورت مشترک تاکید کردند و فعالیت در مسیر ارائه محصولات با قابلیت صادرات را در به شرکت ها توصیه نمودند.
مهندس بیمقدار از شرکت های دانش بنیان استان برای ارائه طرح‌های مرتبط با احیاء درياچه اروميه دعوت به عمل آورد.

در پایان جلسه مهندس بی مقدار به سوالات و درخواست های شرکت های دانش بنیان در زمینه های مختلف پاسخ گفت و از نزدیک در جریان مشکلات و نیاز های این شرکت ها قرار گرفت.

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟  
 

ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه - 9-16