• fa-IR
دسته بندی مقالات
ویدئو های آموزشی

پنج راه برای تسریع در ساخت و ساز

اگر به دلیل شیوع بیماری کرونا، پروژه ساختمانی شما دچار اختلال و کندی شده است، بخوانید.

توضیحات

پنج راه برای تسریع در ساخت و ساز 
استراتژی‌های مؤثر برای انجام اصولی اما با سرعت پروژه های ساخت و ساز

پروژه های ساختمانی به دلایل متعددی از جمله مشکلات آب و هوای یا تامین ناکافی کارگران، مستعد اختلال و پیش روی بسیار کند هستند. در سال 2020 تأخیرهای پروژه ساخت و ساز به دلیل بیماری کرونا بسیار زیاد بوده است و خسارات زیادی به پروژه ها و پیمانکاران وارد گشته است. پروژه‌ها در سرتاسر جهان با دستورات تعطیلی دولتی مواجه شدند و پس از آن که اجازه ادامه کار داده شد، با پیروی از اقدامات ایمنی جدید، با اختلالات زنجیره تامین و سایر محدودیت‌ها برخورد کردند.

خبر خوب این است که حتی در شرایط بی‌سابقه کنونی، راه‌هایی برای کاهش تاثیر بر زمان‌بندی پروژه وجود دارد. در زیر چند روش موثر برای ماندن در برنامه وجود دارد:

1. بررسی مجوزها: مجوزهای بالقوه ای را که هنگام انتخاب روش های ساخت و ساز به آن نیاز دارید، در نظر بگیرید. مجوزهای اضافی ممکن است هزینه ها و تاخیرهایی را به پروژه شما اضافه کند.
به عنوان مثال، عایق‌سازی آب روی عرشه‌ها اغلب با استفاده از شعله‌های باز (معروف به رویکرد اعمال حرارتی) انجام می‌شود، و این نیاز به مجوزهای اضافی در برخی مناطق دارد. این یکی از دلایلی است که بسیاری از اپلیکاتورهای عایق بندی از محصولات حرارتی مانند ایزوگام و قیرگونی، به عایق رطوبتی مایع با کاربرد سرد روی آورده اند. علاوه بر مزایای ایمنی، عایق رطوبتی پلیمری استفاده شده باعث صرفه جویی در هزینه های مربوط به نیروی کار، مواد و اجاره تجهیزات می شوند.

2.به هنگام بازسازی و مرمت از محصولاتی استفاده کنید که مراحل مربوط به کندن و از بین بردن سطوح آسیب دیده را حذف می کنند و به بیان بهتر، قابل اجرا روی هر سطحی باشند. عایق های رطوبتی به هنگام بازسازی نیازی به ازبین بردن سطح زیرین ندارند و با زیرسازی به راحتی روی هر سطحی از جمله ایزگام و سطوح سیمانی و بتنی قابل اجرا هستند.

3. از محصولاتی استفاده کنید که در برابر شرایط آب و هوایی شدید مقاومند: میدانیم بهترین روش برای عایق بندی رطوبتی شرایطی است که باراندگی وجود ندارد و این مورد در باره تمام روش های عایق بندی صدق می کند. اما عایق های رطوبتی مایع را میتوان در دماهای بسار بالا و پایین، در مدت زمان کم با دستگاه هایی چون پیستوله به راحتی اجرا کرد.
4. روش های کاربردی را بررسی کنید: هنگام انتخاب محصولات جدید به روش ها و سرعت کاربرد نگاه کنید.
فرآیند عایق رطوبتی پلیمری حوزه ای است که راه حل های زیادی برای کاهش زمان استفاده ارائه می دهد. 

5. به دنبال محصولاتی با خدمات پس از فروش باشید: هنگام بررسی یک محصول، مطمئن شوید که سازنده محصول چگونه از شما حمایت می کند. آیا خدمات فنی ارائه خواهند داد؟ آیا آنها تیمی از کارشناسان دارند که از محل ساختمان بازدید کنند تا محصولات خود را بررسی کنند و پیمانکار را در مورد نحوه نصب صحیح آنها راهنمایی کنند؟

آیا تجربه بالایی برای حضور در بازار دارند ؟ آیا محصولات آنها در طول سالیان متمادی عملکرد خوبی داشته اند؟ آیا آنها پروفایل پروژه برای اثبات عملکرد دارند؟ موارد اشاره شده از اهمیت بالایی برخوردارند. 

اکنون بیش از هر زمان دیگری تقاضا برای تکمیل به موقع پروژه های ساختمانی وجود دارد. بازگرداندن پروژه ها به تجارت سریعتر و کیفیت بالا ضروری است. هر تصمیمی که در هر مرحله معین از ساخت و ساز گرفته می شود، نقشی محوری ایفا می کند که سپس بهره وری کلی پروژه را هدایت می کند. امروزه راه‌حل‌های محصول با کارایی بالا بسیاری وجود دارد که باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و همچنین فناوری‌های اتوماسیونی که فرآیندهای سنتی را سریع جلو می‌برند. با بهره گیری از این راه حل های صرفه جویی در زمان و خارج شدن از رویه های معمول، می توان پروژه ساخت و ساز را برای رسیدن به مهلت های زمانی تسریع کرد.

کلام آخر

مجتمع صنعتی مبتکران ماندانا پلیمردارای طیف گسترده ای از محصولات و سیستم های مناسب برای عایق کاری موفق می باشد. مشاوران و کارشناسان ما، با تجربه ی بالا و حضوری بالغ بر دو دهه در زمینه عایق سازی ساختمانهای تجاری ، صنعتی و مسکونی ، آماده مشاوره و همکاری با شما هستند.


همین امروز با ما تماس بگیرید:
09390528061 - 04133254005 - 02188689798

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟  
 

ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه - 9-16