ترمیم عایق های رطوبتی پلیمری ایزوپل به چه صورت انجام می‌گیرد؟

 از سلسله مباحث آموزشی پروفسور میرمحسنی

ترمیم عایق های رطوبتی پلیمری ایزوپل بسیار آسان و کم هزینه است.اگر احساس کردید عایق ایزوپل مورد نظر شما دچار ترک یا آسیب دیدگی به دلیل انجام عملیات ساختمانی و … شده است، با مقداری از عایق ایزوپلی که تهیه کرده‌اید و یک قلم مو همان مراحل (مراحل عایق کاری ایزوپل) را بار دیگر در محل آسیب دیده اجرا نمایید.

عایق های رطوبتی پلیمری ایزوپل به راحتی قابل ترمیم بوده و به قسمت های سالم به طور کامل اتصال پیدا می‌کنند. بنابراین اگر از روش درست عایق کاری، ترمیم عایق و همچنین از مواد درست و استاندارد استفاده کنید به هیچ عنوان شاهد نشتی آب و رطوبت در سازه نخواهید شد.

عایق های رطوبتی پلیمری ترموست پایه آکریلاتی، با علامت انحصاری تجاری ایزوپل از جمله محصولات معتبر شرکت دانش بنیان ماندانا پلیمر می باشد. عایق های رطوبتی پلیمری (ایزوپل)، با تکیه بر دانش روز دنیا، به روزترین فرمولاسیون های معتبر جهانی و دستگاه های پیشرفته در حال تولید می باشد. این محصول با کیفیت و بادوام، رضایت هموطنان عزیز را جلب کرده است.

مزیت عایق های رطوبتی پلیمری ایزوپل :

  • ترمیم عایق های رطوبتی پلیمری ایزوپل هزینه بسیار کمتری دارد و در مدت زمان بسیار پایینی قابل انجام است.
  • پیاده سازی و نصب ساده با مدت زمان عملکرد بالا
  • عایق های رطوبتی پلیمری ایزوپل در انواع ایزوپل زیرکاشی، استخر، پشت بام و بالکن، نما و دیوار، سطوح فلزی و.. موجود است.
  • به جهت خاصیت آب گریزی بالا از نشستن گرد و غبار زیاد و آب بر دیواره ها جلوگیری می کند.
  • عایق های رطوبتی پلیمری ایزوپل به دلیل پوشش کامل تمام درزها از ایجاد قارچ ها و … جلوگیری می کند.
  • عایق های رطوبتی پلیمری ایزوپل قیمت پایین تری را هم دارند.
عایق های رطوبتی پلیمری

عایق های رطوبتی پلیمری

جوایز و افتخارات کسب شده توسط عایق رطوبتی پلیمری ایزوپل 

  • عایق های رطوبتی پلیمری ایزوپل، منطبق بر استاندارد بین المللی انگلیس BS EN  ۱۴۹۸ می باشند  که توسط شرکت مهندسی مبتکران ماندانا پلیمر  تولید و عرضه می شود.
  • شرکت مهندسی مبتکران ماندانا پلیمر، مفتخر به دریافت استاندارد کارخانه ای عایق های رطوبتی پلیمری پایه اکریلاتی با نام تجاری ” ایزوپل “می باشد و توانسته با تکیه بر علم روز جهان و تنها دارنده انحصاری استاندارد کارخانه ای ایزوپل در ایران باشد.
  • عایق رطوبتی پلیمری ایزوپل، مفتخر به دریافت لوح تقدیر و  تندیس از سومین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی، می باشد.

کلام آخر

شرکت دانش بنیان مبتکران ماندانا پلیمر دارای طیف گسترده ای از محصولات و سیستم های مناسب برای عایق کاری موفق می باشد. مشاوران و کارشناسان ما، با تجربه ی بالا و حضوری بالغ بر دو دهه در زمینه عایق سازی ساختمانهای تجاری، صنعتی و مسکونی، آماده مشاوره و همکاری با شما هستند.

همین امروز با ما تماس بگیرید:
۰۹۳۹۰۵۲۸۰۶۱ – ۰۴۱۳۳۲۵۴۰۰۵ – ۰۲۱۸۸۶۸۹۷۹۸

ویدیو های مرتبط