معرفی عایق رطوبتی ایزوپل از کلام پروفسور میرمحسنی

پروفسورمیرمحسنی، فوق دکتری علوم و تکنولوژی پلیمر و مدیر عامل مجموعه صنعتی ماندانا پلیمر، در طی مصاحبه ای اختصاصی اذعان داشتند، از یک دهه پیش شروع به گردآوری متخصصین و جوانان فعال در حوزه پلیمریزاسیون و تولید و ارائه محصولات دانش بنیان نموده اند.

نتیجه کارهای ایشان، منجر به کسب دانش فنی بر ای ۳۴ محصول در ۴ زمینه تخصصی و بسیار مهم شده است. این چهار زمینه عبارتند از :

اولایزولاسیون و عایق پلیمری

دوم : کفپوش های یکپارچه پلیمری

سومشوینده های پلیمری

چهارمچسب و رزین های صنعتی

ایشان در ادامه به بررسی ایزولاسیون و پوشش های پلیمری پرداختنند.

معرفی محصول ایزوپل :

ایزولاسیون و عایق های رطوبتی پلیمری بیش از دو دهه در کشورهای اروپایی و مدرن در حال استفاده هستند. این عایق های رطوبتی، جایگزین عایق های پایه قیری می باشند. عایق های پایه قیری دارای مشکلات متعددی از جمله، ترک خوردگی در مناطق سردسیر هستند. این در حالی است که عایق رطوبتی پلیمری تا دمای ℃۴۰-، مقاوم می باشد. ایزولاسیون و پوشش پلیمری دارای انعطاف پذیری بالایی می باشند و به هیچ عنوان ترک نمی خورند.

این عایق های رطوبتی پلیمری، سبک تر بوده و استفاده از آنها برای ایزولاسیون پشت بام، باعث کاربردی نمودن فضای پشت بام می شود. ایزولاسیون پلیمری، قابلیت انعکاس نورخورشید را داشته و در تابستان باعث سرد نگه داشتن محیط داخل می گردد و در زمستان نیز، از اتلاف انرژی داخل منزل جلوگیری میکند. این نوع عایق بندی رطوبتی، نیاز به سیمانکاری ندارد و تنها با استفاده از چسب، قابلیت نصب کاشی و سرامیک را دارا می باشد.

در طی مقالات بعدی با دیگر محصولات و روش های نوین تولیدی در مجتمع صنعتی ماندانا پلیمر، بیشتر آشنا خواهید شد.

مجتمع صنعتی مهندسی ماندانا پلیمر دارای طیف گسترده ای از محصولات و سیستم های مناسب برای عایق کاری موفق می باشد. مشاوران و کارشناسان ما، با تجربه ی بالا در زمینه عایق سازی ساختمانهای تجاری، صنعتی و مسکونی، آماده مشاوره و همکاری با شما هستند.

همین امروز با ما تماس بگیرید:
۰۹۳۹۰۵۲۸۰۶۱ – ۰۴۱۳۳۲۵۴۰۰۵ – ۰۲۱۸۸۶۸۹۷۹۸