مشاوره فنی:09124937897-دفتر فروش:04133369005

نشست شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری

نشست شرکت های فناور مستقر در پارک  علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان استان با نماینده محترم مردم تبریز آذرشهر اسکو در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه 28 شهریور1396 در سالن کنفرانس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
در این نشست دکتر عبدالرضا میر محسنی معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری استان گزارشی از وضعیت فعلی شرکت های دانش بنیان استان و فعالیت های پارک ارایه نمودند. ایشان تعداد شرکت های دانش بنیان استان را  90 شرکت اعلام نمود و بر لزوم افزایش تعداد شرکتها تاکید نمودند.ایشان حمایت های ویژه از شرکت های دانش بنیان استان برای فروش محصولات و همچنین تسهیل فرایندهای اعطای تسهیلات را در توسعه فعالیت های این شرکت ها ضروری اعلام نمودند.
آقای مهندس شهاب الدین بیمقدار نماینده محترم مردم تبریز آذرشهر اسکو در مجلس شورای اسلامی، در این نشست در زمینه فرصت های ایجاد شده در قوانین برای شرکت های دانش بنیان اشاره و راهکارهای استفاده از این قوانین را تشریح کردند. ایشان بر لزوم انسجام بیشتر بین شرکت های دانش بنیان و ارائه طرح‌ها کلان به صورت مشترک تاکید کردند و فعالیت در مسیر ارائه محصولات با قابلیت صادرات را در به شرکت ها توصیه نمودند.مهندس بیمقدار از شرکت های دانش بنیان استان برای ارائه طرح‌ها ی مرتبط با احیاء درياچه اروميه دعوت به عمل آورد. در پایان جلسه مهندس بیمقدار به سوالات و درخواست های شرکت های دانش بنیان در زمینه های مختلف پاسخ گفت و از نزدیک ثر در جریان مشکلات و نیازهای این شرکت ها قرار گرفت.

توسط | ۱۳۹۷-۷-۱۶ ۰۸:۳۸:۱۲ +۰۳:۳۰ ۱۴-۰۶-۱۳۹۷|اخبار|