مشاوره فنی:09124937897- فروش:09036174180

جوهر_رنگ_الکلی و کاربرد

جوهر_رنگ_الکلی به چه رنگ هایی گفته می شود؟چطور جوهر_رنگ_الکلی را به رزین اپوکسی اضافه کنم؟به نظر میرسه این روزها بسیاری از هنرمندان علاقه مند به استفاده از رزین با جوهر_رنگ_الکلی در هنر خود هستند. رنگ جوهری  بر پایه حلال الکل میباشند که به دلیل فراریت  حلال الکلی افکت های زیبایی در رزین حاصل  میشود. رنگ جوهری الکلی بیشتر در رزین اپوکسی شفاف تزینی مخصوص کارهای ساخت میز – زیورالات و سازه های تلفیقی چوب ورزین  تابلو های ابستره و ساخت طرح های دریا …کاربرد دارد. رنگ های جوهری در هر بازه از زمان ژل تایم به مخلوط رزین و هاردنر اضافه شود یک جلوه متفاوت به کار خواهد داد که این امر به دلیل واکنش رزین با پیگمنت جوهر رنگ الکلی در بازه ای زمانی مختلف حاصل می شود.گاها به طرح های حاصل از رنگ های جوهری الکلی در ایران رنگ یا طرح میکروبی هم گفنه می شود.

نکته جالب در رنگ های جوهری الکلی این میباشد که شما می توانید این رنگ ها رو بدون اختلاط با رزین استفاده کنید. یعنی قبل ا اینکه رزین استفاده کنید می توانید طرح خود را با رنگ جوهری الکلی کشیده و بعد از خشک شدن رنگ روی ان مخلوط رزین و هاردنر را اضافه کنید.

روش کار به اینصورت می باشد که معمولا بعد از اختلاط دقیق رزین و هاردنررنگ های جوهری با قطره چکان اضافه می شود. به این صورت که بعد ازهر جوهررنگ که یک قطره به مخلوط رزین هاردنر اضافه می کنید یک قطره مجدد جوهررنگ سفید به ان اضافه نمایید. اینکار جلوه چند برابر به کار شما خواهد داد.
برا ی درک بهتر این مبحث توصیه می کنیم ویدیو زیرا تماشا کنید.

در صورتی که علاقه مند به یاد گیری کارها با رزین و کسب در امد هستید توصیه می کنیم به لینک زیر مراجعه نمایید.

توسط | ۱۳۹۸-۷-۴ ۱۳:۴۰:۰۴ +۰۳:۳۰ ۰۴-۰۷-۱۳۹۸|مطالب|