مشاوره فنی:09124937897- فروش:09036174180

آموزش ساخت قاب موبایل رزینی

اموزش ساخت قالب موبایل رزینی خواسته بیشتر رزین کاران و اپوکسی کاران هست.میخواهیم در اینجا اینکار را به شما اموزش دهیم.

 اگر حوصله خواندن متن را ندارید میتوانید ویدیو  زیرا نگاه کنید.

شما می توانید با یک قالب سیلیکونی موبایل به راحتی یک قاب موبایل رزینی درست کنید. در صورتی که بخواهید قالب سیلیکونی موبایل را خودتان درست کنید می توانید در دوره های اموزشی ساخت قالب سیلیکونی بصورت انلاین شرکت نمایید.(برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.)

برای ساخت قاب رزینی شما بایستی در ابتدا هاردنر و رزین را طبق پروتکل اختلاط باهم مخلوط کنید. در مرحله بعدی رنگی پودری صدفی دلخواه خود را به ان اضافه نمایید. رنگ پودری صدفی را بصورت کامل در داخل رزین و هاردنر مخلوط نمایید.

در ابتدا دیوارههای نازک تر قالب را با مخلوط رزین و هاردنر با سرنگ بصورت کامل پرکنید . این کار را با دقت انجام دهید تا تمامی حفرات قالب به دقت پرشود. در نهایت مابقی رزین رنگی را روی قالب بریزید. میتوانید کار خود را با گلهای خشک تزیین کنید. در نهایت 24الی 48ساعت به رزین فرصت دهید تا کاملا خشک شود. حال نوبت به تمیز کاری وسمباده زنی گوشه های زمخت قاب رزین میرسد. محل قرار گرفتن دوربین گوشی و محل بلندگوی گوشی را به شکل  قاب موبایل با تیغ موکت بری برش دهید. در مرحله بعدی با سمباده 80-120-220شروع به سمباده زدن قاب رزینی نمایید. اینکارا با حوصله و دقت انجام دهید. طوری که تمامی قاب بصورت یکسان سمباده زده شود. با مته ی مخصوص زیورالات محل دوربین را برش دهید و به ارامی از داخل جهت از بین بردن زمختی  و زبری به ارامی سمباده بزنید. در نهایت از  سمباده 360-600-1000-1500-2000 به ترتیب سمباده بزنید. در نهایت از جلاسنج و شیر پولیش برای براقیت بیشتر استفاده کنید.

منبع:jedrek29t-resin wood art

در صورتی که ویدیو را در گوشی خود نمیتوانید مشاهده کنید گزینه بزرگنمایی را صفحه نمایش ویدیو  بزنید

توسط | ۱۳۹۹-۱-۲۰ ۲۰:۱۵:۳۵ +۰۴:۳۰ ۲۰-۰۱-۱۳۹۹|مطالب|